O nás

Pokiaľ u nás nenájdete potrebné veci, je možné získať tovar na objednávku. Svadobné šaty a obuv s možnosťou objednania z najnovších ponúk katalógov.

V priestoroch salónu sme otvorili predajňu s exkluzívnym tovarom — krátke spoločenské šaty, exkluzívne značkové pančuchy, exkluzívne pánske obleky, dámska a pánska obuv na spoločenské príležitosti. V ponuke sa nachádzajú šaty na všetky druhy slávnostných príležitostí ako sú nielen svadby a plesy, ale aj stužkové, tanečné venčeky a večierky, rôzne rodinné oslavy. Snažíme sa uspokojiť zákazníkov širokým výberom modelov a veľkostí.

O nás

Salón Elizabeth

Vitajte na stránkach svadobného salónu Elizabeth. Salón s dlhoročnou tradíciou ponúka

najširší výber svadobných a spoločenských šiat v Martine a okolí.  

Prezentujeme šaty renomovaných svetových značiek s dôrazom na maximálne uspokojenie potrieb zákazníkov. Našou snahou je upriamiť pozornosť predovšetkým na kvalitu a originálne prevedenie modelov a v neposlednom rade zaujať aj primeranou cenou. Neustále pracujeme na výbere tých najkrajších, najzaujímavejších a najtrendovejších šiat. Kolekcie pravidelne dopĺňame a inovujeme. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

8

Salón ELIZABETH

Naše kolekcie

01
Kombinácie šiat
02
Moderná princezna
03
Tehotenské šaty
04
Spoločenské šaty
O nás
Kombinácie šiat
Prešli ste už množstvo salónov, videli nepreberné množstvo šiat...najradšej by ste si vzbrali sukňu z toho modelu, korzet z tamtoho, rukáv najlepšie z úplne iného? Teraz je to možné...
view collection
O nás
Moderná princezna
Richly detailed and beautifully designed, the Allure Couture line plays with traditional silhouettes and modern textures to achieve a truly stunning bridal look. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt. ut labore et dolore magna aliqua.
view collection
O nás
Tehotenské šaty
.
view collection
O nás
Spoločenské šaty
Našou prioritou je ponúkať spoločenské šaty najnovších trendov s cenou zodpovedajúcou kvalite. Ponuka modelov v salóne sa neustále mení, vždy sa snažíme naskladňovať šaty podľa aktuálnej sezóny vo veľkostiach od 34 až do 60. Na svoje si u nás prídu nevesty, ktoré potrebujú popolnočné šaty, svadobné mamy, maturantky, ktoré hľadajú tie pravé šaty na stužkovú, dámy, ktoré sa chystajú na ples či náročné a dôležité svadobčanky.
view collection
X
Shopping cart close